.

Црн Дијамант Зора Патрола 25 Ранец

Црн Дијамант Зора Патрола 25 Ранец

DEN 2347.44

Тековен
Во магацинот.

Активна форма-фитинг суспензија со zippered backpanel пристап.Висока издржливост, ultralight Dynex страничните панели и рамо ремени.Навивам-далеку дијагонала ски носат и-рамката се носат.Мраз алатка Pick Pockets, Hi-Lo шлем носителот и посветен avy алатки организатор џеб.Хидратација компатибилен со изолирани ракав рамо и рака.

Параметри на производот