.

Sulens Велосипед Брзинометар и Броило Безжичниот Водоотпорен Циклус Велосипед Компјутер со LCD Дисплеј Автоматско Wake-up & Мулти-Функции

Sulens Велосипед Брзинометар и Броило Безжичниот Водоотпорен Циклус Велосипед Компјутер со LCD Дисплеј Автоматско

DEN 808.80

Тековен
Во магацинот.

【Авто Wake-up & Голем LCD Дисплеј】Автоматски се буди од спиење режим на уреди со покажувач на вибрации во велосипед. 2.5 Инчен осветлен LCD дисплеј со големи броеви гаранции можете да го прочитате вашиот статистика лесно, повеќе безбеден и удобен додека велосипедизам. 【Мулти-Функции】Овој велосипед компјутер мерки брзина, растојание, и јава време, температура итн.Токму она што секој сериозен bicyclist или фитнес фанатик треба да знае за статистика за следење. 【Безжични И Водоотпорен Дизајн】Безжични и водоотпорен дизајн го прави тоа повеќе удобен и издржливи.Никогаш не се загрижени за комплекс во инсталирате жици на вашиот handlebars,водоотпорен - дизајн нема потреба да се грижите за дожд, само избришете го сув кога велосипедизам или завршите вашето патување. 【Бела Светлина И Лесна Инсталација】Обезбедува светлото за лесна за гледање во текот на темно часа.Лесно да се инсталира од следниве насоки чекори предвидени во хартија рачно. 【Широка Примена】Погоден за повеќето видови на велосипеди : планински велосипеди, патот велосипеди, електронски велосипеди, виткање велосипеди, обичните велосипеди.

Параметри на производот