.

Eoncore Мотоцикл Очила Маска, кој се одвојува, Windproof Мотокрос Шлем на Лице Маска Против UV за Скијање Возење моторни санки

Eoncore Мотоцикл Очила Маска, кој се одвојува, Windproof Мотокрос Шлем на Лице Маска Против UV за Скијање Возење

DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Супер мала тежина рамка одговара на вашите флексибилни движење.Доаѓа со Монтажни Маска, се Вклопува со Шлем, windproof bendable безбедно објектив за мотоциклизам и други отворено спорт. 100% безбеден компактен TPU маска/рамка + прашина доказ HD PC леќа за да ви овозможи со подобар поглед во текот на мотор, возење, Скијање и Возење.Монтажни и дише маска обезбедува удобно носење искуство и добро заштита.Високо еластична бенд со прилагодливи тока го прави лесно да се вклопи во повеќе големината на главата за мажи, жени и млади.Спецификација : Маска Материјал : TPU Леќа Материјал : PC Бои на леќа : Црна, Маскирна, Графити, Тотем Големина : 18 x 17cm/7.1 x 6.7 во Погоден Повод : Опстанок/Пешачење/Кампување/Отворено/Јава/Скијање/Качување Пакет се Вклучени : 1 x Монтажни Очила Маска.

Параметри на производот