.

JMEOWIO 2 Кутии Валентин Помине Уметност Налепници Сјајот Sequins Сет, Holographic Стереоскопски Дизајни Срце Облик на Цвет Ѕвезда Месечината Модели Помине Искра Сјај за Нокти

JMEOWIO 2 Кутии Валентин Помине Уметност Налепници Сјајот Sequins Сет, Holographic Стереоскопски Дизајни Срце

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Помине Уметност Блеска Sequins - Помине Уметност Sequins Украси Набавка Нокти Совети Додатоци Многоцветни Помине Sequins.Материјал - Помине уметност сјајот sequins поставени се направени од издржлив тврд ПВЦ материјал кој нема да има чуден мирис и не ќе се држи со едни со други.Убаво Помине Украси – различни бои на sequins, избор на боја појавување да креирате различни слатки и елегантен стил за вас.Совршена Декорација – Стара подарок за помине уметност љубовник, жени, девојка и деца, исто така, може да ги користите за декорација на други работи.Квалитет на Услуга - за Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% Пари Гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем.

Параметри на производот