.

Maple Leaf Помине Sequins 5 Пакети Лист Помине Уметност Сјајот Sequins Падне Holographic Помине Уметност Sequins денот на Благодарноста Помине Decals Додатоци за Жени, Девојки DIY Помине Ум?

Maple Leaf Помине Sequins 5 Пакети Лист Помине Уметност Сјајот Sequins Падне Holographic Помине Уметност Sequins

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Количина : пакетот вклучува 5 Пакети различни бои јавор лисја помине flakeswith посебен простор за складирање, shinning падне ноктите дизајни.(Околу 25 g).Широка Примена : Може да се користи на ноктите, очите, на лицето и на кој било дел од телото, како тело glitter да ви даде фантастични ефекти.И може да се користи како украс за картички, торби, книги, паричник, чевли, накит одлуки, честитки, огледала, DIY занаети, итн.Лесен за Употреба : Погоден за професионалци или почетници.Падот на ноктите decals sequins совршен за природни или доградба на акрилни нокти.и може да се комбинира со сите УВ гел лак, НАТОПИ во прав, и сите помине прав.Вредност Подарок : Совршен фестивал подарок за жените, тинејџерите, девојки и деца, убава декорација за на партијата и на фестивалот декорација .Сјајот во прав нема да барака, сјајна живописни бои ќе додадете повеќе на фестивалот атмосфера.Грижете се-слободен шопинг : Ако поради некоја причина не сте задоволни со објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговориме во најкраток можен и ви помага.Се подготват вашите нокти со ув база на грбот и ја излечи, под ув/led светилка.Се применуваат ув боја гел ( не се лек ).Користете tweezer да се применуваат sequins врз вашите нокти.Лек под ув/led светилка.Врзете ја со ув горниот слој и ја излечи, под ув/led светилка.

Параметри на производот