.

Бебе Бебе Девојка Момче Основните Обичен Rib Бод Копчето Долг Ракав Bodysuit Блузи Облека

Бебе Бебе Девојка Момче Основните Обичен Rib Бод Копчето Долг Ракав Bodysuit Блузи Облека

DEN 167.52

Тековен
Во магацинот.

0-3М(60)/ Должина : 36cm/ Биста*2 : 21.5 cm/ Рамо : 22cm/ Возраст : 18-24 месеци.Копче затворање.Машина За Миење/ Рака Мие. 8 Бои : Црна/ Бела/ Сива/ Жолта/ Голи/ Розова/ Светло Сина/ Бургундија.Сезона : Пролет/ Лето/ Есен/ Зима; Погоден за 0 до 24 Месеци Бебе Девојка.

Параметри на производот