.

Фидер Крик Летаат Риболов на Пастрмка Лета - Пастрмка & Лосос Јајца во Големина 12 - Една Десетина Влажни Лета за Голема Пастрмка, Бас, Panfish и Другите Слатководни Риби,

Фидер Крик Летаат Риболов на Пастрмка Лета - Пастрмка & Лосос Јајца во Големина 12 - Една Десетина Влажни Лета

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да ги чувате мали и големи лета за лосос, пастрмка, бас и да се создаде комплет со различни големини и бои за да се биде секогаш во можност да се совпаѓаат со она што рибите се хранење на.Ние користиме високо квалитетни куки да се направи hooking и слетување риба полесно и тоа е она што го прави нашето муви идеални за почетници и искусни риболов ентузијасти.На Flashback Pheasant Опашка Влажни Лета е варијанта на Pheasant Опашка Нимфата шема и тоа е fished за неколку децении.Користете го за да се фати пастрмка, бас, лосос, panfish и повеќе слатководни риби.

Параметри на производот