.

Weaver Кожа Најлон Latigo со Дупки

Weaver Кожа Најлон Latigo со Дупки

DEN 297.36

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тешки Најлон.Дупки за Закопчување.Мерки 1-3/4" x 60".Направени од страна на Weaver Кожа Мт.Се Надевам, Охајо.За сигурен одговара кога затегнување на вашиот коњ е cinch, изберете го ова тешки-должност најлон latigo.Карактеристики дупки за закопчување и темноцрвена стипса пржен кожа вратоврска.Мерки 1-3/4" x 60".

Параметри на производот