.

Моќ Лифт регулируема Облегалка со Масажа и Вибрациите Електрични регулируема Облегалка Стол за Масажа Троседот Микрофибер Материјал Дневна Соба Стол со Страничн?

Моќ Лифт регулируема Облегалка со Масажа и Вибрациите Електрични регулируема Облегалка Стол за Масажа Троседот

DEN 343.20

Тековен
Во магацинот.

Професионални услуги на клиентите тим ќе се обезбеди 24/7 пријателска поддршка. 【Купи со доверба】Дојде во 2 пакети.Боја : Светло Сива.Функција со масажа за да се направи вашиот половината поудобно.и вклучуваат соберат & користете инструкции.УДОБНО & МЕК ТЕКСТИЛ - Тапациран во мек и удобен микрофибер материјал и исполнет со висока густина сунѓер, овој стол карактеристики на overstuffed седиште, backrest, и столовите, ви нудиме повеќе удобност отколку што се очекуваше.

Параметри на производот