.

NeoMan Дрвена Нога Носила со Повлечете ја Врвката за Балет и Гимнастика

NeoMan Дрвена Нога Носила со Повлечете ја Врвката за Балет и Гимнастика

DEN 1439.76

Тековен
Во магацинот.

Наменет за : 1.Пакет се вклучени : 1 x Нога носила 1 x Повлече за Рака 2 x Еластична Гума Поставата 1 x Гумена Подлога Adaptors Note : 1. Почетници секое време во 20 минути, 2~3 пати на ден се повеќе удобно. Се однесува на употребата на класичен балет и други танц танчери. Треба да се направи повеќе совршен средните професионални instep балерината. Се надевам дека instep повеќе нежна високи директно љубовници.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3 cm грешка.

Параметри на производот