.

КООРДИНАТОР Директно Чипка Пред Перика HD Чипка Пред Човечка Коса Перика за Жените Проѕирна Чипка Затворање Перика

КООРДИНАТОР Директно Чипка Пред Перика HD Чипка Пред Човечка Коса Перика за Жените Проѕирна Чипка Затворање

DEN 4081.68

Тековен
Во магацинот.

Измена : висок квалитет на човечка коса, права или кадрава.Лесен за Инсталација, Лесно да ги тргнеме, Повеќе Избор, заштедува Повеќе Време.Влажни и Брановидна Коса Квалитет : Без Пролевање, Не Tangles, Не Lices, Може да Се Исправи, Завиткан, Белена и Стилизирана Како Свој Коса.Човечката коса перика е многу погодна за cosplay или фенси облека партии, секојдневна употреба, подароци на пријатели и одредена тема настапи.Тоа е модерен и шармантна, со додавање на повеќе шарм и функција.Начинот на кој ние мерка коса е да се водат за прв пат и потоа да се измери тоа од почеток до крај, наместо директно мерење.Стил : Natural Model : straight Applicable луѓе : general Treatment Процес : Mechanism Wig должина : среден и на долг hair Hair боја и Перм или не : може да биде топла dyed Hair материјал : Човечки hair Applicable боја на кожа : black Applicable лице тип : секое лице type Bangs тип : уредни и oblique Efficacy : перика beauty Makeup карактеристики на производот : човечка коса.

Параметри на производот