.

XINGBAO 06030 2631PCS Воена Војска Серија На USS Мисури Воен Поставите Градежни Блокови Класичен Cruiser Модел Тули WW2 Играчки, Играчки за Возрасни

XINGBAO 06030 2631PCS Воена Војска Серија На USS Мисури Воен Поставите Градежни Блокови Класичен Cruiser Модел

DEN 1968.00

Тековен
Во магацинот.

Уникатен Дизајн : Оригиналниот дизајн од САД во класичен воен модел(USS Мисури Линеен),содржат 2631pcs да се изгради модел,до 80СМ должина да се направи модел повеќе привлечни.Исклучителна Детали : Во долниот опремени со 4 тркалање тркала и да се направи модел се движат непречено ,посебно сегментирано дизајн за да се направат бродот биде во можност да се одвојат со 3 одделенија.Safe Материјал : градење играчка е направен од не-токсични АБС материјал, без мирис, мазна, без burrs, Сите парчиња се тестирани за контрола на квалитет и се гарантирано да се сретнаа ASTM стандарди.Уживаат во Зграда Време : Медиум diffuculty за почетници,се погодни да се трошат вашето слободно време со децата за да се изгради заедно за да се подобри деца' рака око координација и логично размислување.Идеален Подароци : Сите делови се цврсти и издржливи,Одличен подарок за Роденден Ден,Божиќ Ден, Велигден.Ние ги доставуваме бесплатен замена, ако било парчиња недостасуваат кога ќе ни кажете.XINGBAO 06030 2631 PCS Воена Војска Серија На USS Мисури Воен Поставите Градежни Блокови Класичен Cruiser Модел Тули WW2 Играчки за Возрасни Играчки.

Параметри на производот