.

Ј. КРАП 4 Пакет Лента Мерка Сет, Мерење Лента за Тело, Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Занает Мерења, Вклучувајќи ги и Мека Трака и Стигнале Двојно Вага за Мерењ

Ј. КРАП 4 Пакет Лента Мерка Сет, Мерење Лента за Тело, Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Занает Мерења,

DEN 256.80

Тековен
Во магацинот.

Она што Ќе Добиете за : мерење лента 4 пак, 1 x мерење лента со push копчето во центарот да се повлече лента, 1 x црни мерење лента со заклучување со pin & притисни копче, мерки и до 150 cm / 60 инчи во должина, 2 x мека мерни ленти, мерки и до 150 cm / 60 инчи во должина, друг мерки и до 300 см / 120 инчи во должина.Притисни Копче Retraction и Заклучување со Pin Функција : да добиете најмногу точни и сит читања на pin-от не се заклучи на своето место и ќе може да се повлече лента за да го добиете најдоброто мерења.Двојно Двострано Јасно Печатење : јасно печатени во двете сантиметри и инчи.Погоден за seamstress, а занатски, а quilter, или кој само треба флексибилна мерење лента.Точни и Лесно : врз основа на голем fiberglass материјал го прави лента мерка го задржува точноста многу добро.Повеќенаменски Употреба : мерката лента е идеална за мерење алатка за тело мерења, по мера, шиење, занаетчиски, и повеќе, погодни за seamstress, а занатски, или кој само треба флексибилна мерење лента.

Параметри на производот