.

Дигитална Фото Рамка 10.1 Инчен WiFi Фото Рамка HD IPS Екранот на Допир, Изградена-во 16GB Меморија, Auto-Rotate, Паметни Дигитална Слика Рамка Споделување на Слики/Видеа Преку Сл

Дигитална Фото Рамка 10.1 Инчен WiFi Фото Рамка HD IPS Екранот на Допир, Изградена-во 16GB Меморија, Auto-Rotate,

DEN 3119.76

Тековен
Во магацинот.

????????【10.1 Inch IPS Display нема поддршка 5 GHz Wi-Fi&Скриени мрежи】3. Дигитална слика рамка има 16 GB изградена-во складирање, 12 GB на располагање за фотографии и видеа освен за постоечките апликации,можете исто така да испраќате слики за да вашиот дигитален фото албум преку Micro SD мемориска картичка до 32 GB【НЕ ВКЛУЧУВААТ】4. Да се заштити вашата приватност, ве молиме да ги ресетирате wifi дигитална слика рамка пред да се врати тој.Спецификации : Големина на Екран : 10.1 инчен(16 : 10)Резолуција : 1280 X 800 Cloud Складирање : 16 GBMemory Картичка е Поддржана : Микро SD картичка (максимум 32 GB,не се вклучени)Формат на Слика : JPEG/BMP/GIF/PNGVideo Формат : MPEG1, MPEG2, AVI, М-JPEG, MKV, WMV, ASF МОВ, MP4, Х. 264, 3 GPAudio Формат : MP3/WMA/МАЈМУН/FLAC/WAV.

Параметри на производот