.

Галакси J5 Премиер Случај, Gift_Source [Картичка Слотови/Пари Џеб] Паричникот СТП Кожа Флип Folio Заштитни Случај Виткање Стојат Функција Магнетни Затворање Покритие за Samsun

Галакси J5 Премиер Случај, Gift_Source [Картичка Слотови/Пари Џеб] Паричникот СТП Кожа Флип Folio Заштитни Случај

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Забелешка : Овој случај е одговара за Samsung Галакси J5 Премиер/On5 2016 година 5.0" ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .кој го заштитува вашиот телефон од учениците, гребнатини, или било која друга секојдневно носење.Картичка Слотови.

Параметри на производот