.

FemiCushion Карличен Орган Пролапс EasyZip Комплет: Undergarment, Влошки, & Перница, Големина III L

FemiCushion Карличен Орган Пролапс EasyZip Комплет: Undergarment, Влошки, & Перница, Големина III L

DEN 695.76

Тековен
Во магацинот.

Не-инвазивни природно решение за карличен орган пролапс на симптомите.Секој комплет се состои од поддржувач, три носители, шест перници, за чистење приклучокот, и инструкции.Приспособливи за да одговараат на секој човек е уникатен услови и потреби.Трајни и се дизајнирани да се користи и за многу долго време.Дискретна дизајн обезбедува приватност.

Параметри на производот