.

Luckiefind Компатибилен со Motorola Мото G6 / XT1925, Тексас Ткаенина Флип Паричникот Кредитна Картичка Покрие Случај (Паричник Розова)

Luckiefind Компатибилен со Motorola Мото G6 / XT1925, Тексас Ткаенина Флип Паричникот Кредитна Картичка Покрие

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Опремени : Motorola Мото G6 /XT1925. Заштитете го вашиот телефон со стил преку овој елегантен паричникот кожа торбичка.Овозможува целосен пристап до екран на допир,пред копчиња,и лизгајте од тастатурата.Прецизност cutouts за пристаништа,контроли,камера,звучникот и микрофон.Предната маска, исто така, огради во себе поддршка стојат.Овој паричник случај направен од висок квалитет (Термопластични polyurethanes) TPU дека и задржете го вашиот телефон уред како ракавица и Полиуретан (СТП) кожа материјал кој ви дава стилски и елегантен изглед.Тоа против несакани испакнатини, случајно капки, изгребани, модринки или дамка.Исто така, постојат слотови за повеќе кредитни картички и готовина, создавање на сите во еден паричникот и дигитален уред заштитни случај и на предната маска, исто така, огради во себе поддршка стојат.Тоа е лесно брзо вклучување/исклучување на инсталација и со прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот.

Параметри на производот