.

10pcs Стерилни Лабораториски Мобилен Растително Ткиво Култура Petri Јадења Капак 50mm

10pcs Стерилни Лабораториски Мобилен Растително Ткиво Култура Petri Јадења Капак 50mm

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Еден случај од 10 на нашиот стандард Vented за еднократна употреба полистирен јадења, Овие што ги прави sterilized во ракавот.Тие се добри за поголеми култури и полесно за деца да се користи.Овие се исто така се користи за да се организираат и да се прикаже занаети, монистра, песок и се друго што можете да замислите!Опис : Полистирен Ткиво Култура Sterilized Садови со Капаци.Етилен оксид стерилизација, и леснотија на use Ideal за phage пишување, подложност тестирање, плоча точки, и сонда assays.Материјал : Polystyrene Diameter : Прибл. 50мм/ 1.97"Heigth : Прибл. 11mm/ 0.43"Боја : Clear Package вклучува : 10 x Култура Јадење & Капак.

Параметри на производот