.

SOUNDFAM Мини Оптички Аудио Toslink Кабел - [Вино Црвено 6.6 ft/2m] Toslink да Мини Toslink Кабел Влакна SPDIF Аудио Кабелот за домашно Кино, Звук Бар, Засилувачи, Hi-Fi Системи

SOUNDFAM Мини Оптички Аудио Toslink Кабел - [Вино Црвено 6.6 ft/2m] Toslink да Мини Toslink Кабел Влакна SPDIF

DEN 1478.40

Тековен
Во магацинот.

✨【Топло Совети】 - Само за уреди со Мини Toslink Излез/Влез. ✨【Купување Инструкции】-Мини оптички аудио кабел не може да се конвертира аналогниот сигнал за дигитална аудио сигнал (Оптички / Toslink), и обратно.SOUNDFAM поддршка на 12-месечна гаранција, 30 дена бесплатен враќање и замена.поддршка пренесува мулти-канален сараунд звук, некомпресирани PCM аудио, и компримиран 5.Цел живот по мерка за поддршка на корисниците.Употреба на високо-квалитетни ПММА влакна core да се обезбеди најдобар сигнал на пренос. ✨【Неспоредлив Издржливост】 - На SOUNDFAM мини оптички кабел е составен од трајни ПВЦ надворешен слој и црна памучни ткаени обвивка.

Параметри на производот