.

Fotodiox Про Леќа Планината Адаптер Pentacon 6 (Киев 60) SLR Објективот на GFX 50-ТИТЕ Г-Планината Среден Формат Mirrorless Камера

Fotodiox Про Леќа Планината Адаптер Pentacon 6 (Киев 60) SLR Објективот на GFX 50-ТИТЕ Г-Планината Среден Формат

DEN 2878.80

Тековен
Во магацинот.

Адаптер месеци Pentacon 6 (Киев 60) SLR Леќи да Fujifilm G-Планината GFX Mirrorless Дигитални Камери.Enhanced изработка и висока толеранција изградба бара професионалци; бесконечност фокус или надвор да се гарантира.Прецизно одговара и цврста врска; леќа нема игра, јаз или wiggling кога се монтира на адаптер и без корекција е потребно.Прецизност сите-метална конструкција со хром позлатен месинг месеци за безбедна и цврста одговара. 24 Месец Производителот Гаранција.Големина : Pentacon 6.

Параметри на производот