.

EBANKU 12 Бои 3D Паѓаат Лисја Помине Уметност Сјајот Sequins, Ласерски Светкавиот Maple Leaf Помине Сјајот Holographic Снегулки Confetti Помине Sequins за Помине Уметност Сјајот Декорација ?

EBANKU 12 Бои 3D Паѓаат Лисја Помине Уметност Сјајот Sequins, Ласерски Светкавиот Maple Leaf Помине Сјајот Holographic

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Погоден за домашна употреба и ноктите салони. -Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Се применува база на грб за да се заштити вашите нокти.Висок Квалитет : 3 D holographic помине искра јавор decals се направени од високо квалитетни материјали, кои може да се користи на кој било дел од вашето тело, за да ви даде повеќе пенливи ефекти.Тие може да се користи не само за нокти дизајн, но исто така и за разни занаети.Се применуваат два тенки палта на вашата избрана лак.Притиснете го sequins на вашите нокти.На sequins се мали, ве молиме, чувајте ги подалеку од деца за да избегнете голтање. -Може да се користи за лак, УВ гел, акрилик, итн.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење.Тие покажуваат брилијантни бои под различни светлосни и агли, направи вашите нокти зашеметување и прозрачна.Чистење на површината на ноктите, четка, на база на лак, а потоа се стави на sequins на ноктите, и печат со јасна topcoat да се направи вашите нокти гламурозна.Изберете лак боја и sequins дека те сакам. -Зачувај вашето време во нокти салон, ефектот е подеднакво неверојатни.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од различни монитори.Пакетот Вклучува : 1 Кутија Maple Leaf Помине Уметност Sequins.

Параметри на производот

Item Type:
Maple Leaf Nail Glitter Material