.

CDCASA Моќ Лифт регулируема Облегалка Стол за Стари лица, Faux Кожа Електрични Столици со Топлина и Масажа,USB Порти,Далечински Управувач,од Страна на Џеб, Полулегнал Сто?

CDCASA Моќ Лифт регулируема Облегалка Стол за Стари лица, Faux Кожа Електрични Столици со Топлина и Масажа,USB

DEN 1752.00

Тековен
Во магацинот.

Стол не само користиме високо квалитетни и стабилни рамки, но, исто така, им овозможат на секој стол со анти-нервира метри, што го прави нашиот recliners посигурен од другите столици. * Мазна & Тивко Работење.Lift & Recline на правото потпирач,Ќе може непречено да се прилагоди за да се прилагоди позиција и да престане укинување или полулегнал на било која позиција ќе е потребно. ????【Не-токсични Материјали】 - Ние се инсистира на избор на еколошки дрва со високо трошоците за производство. ????【Загрева Вибрациона Масажа】 - Овој стол доаѓаат со 8 моќни вибрации мотори,4 обичај зона settings и 5 режими.Тие се осигура дека нашите стол може да биде сигурен партнер во животот на старите лица.Нашите лифт регулируема облегалка стол reclines до 160 степени,непречено да се прилагоди да се укине или полулегнал позиција сакате со притискање на две копчиња на далечинскиот управувач, кој е лесно да се работи за луѓе од сите возрасти.Нашите лифт стол може да ја турка целата стол за да им помогне на високи застане лесно без додавање стресот да се врати или колена. * 25,000 Пати 330 LBS Товарот тест.Ако постои проблем со челична рамка или мотор на стол во рок од една година, ние ќе ви помогне да го решите вашиот проблем.

Параметри на производот