.

UPSOLO Mens Патка Чизми Зима Снег Подигање Водоотпорен Изолирани Анти-Лизга Целосно Крзно Обрабени Секојдневен Лесни

UPSOLO Mens Патка Чизми Зима Снег Подигање Водоотпорен Изолирани Анти-Лизга Целосно Крзно Обрабени Секојдневен

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Погоден за разни активности на отворено во ладна зима, секојдневно одење, на работа, шопинг, планинарење, пешачење, ќе патувате, кампување, се искачи и патување отворено спорт.Гумен ѓон.Против пролизгување Единствена и издржливи единствена нека ви крстоносните со стабилна и леснотијата, обезбедување на голема контрола врз теренот.Направени со висок квалитет вештачки пената, Еластична погоден за носене горниот, водоотпорен надворешноста, дише материјал кој може да се задржи на нозе сите-ден сува во меѓувреме се обезбеди со голема удобност.Целосна Крзно.Со голема удобност и шок апсорпција, тоа го прави супериорни перформанси во ослободување на замор, намалување на нозе товар во секој терен.Средината на Теле ладни временски услови чизми споеви-запечатени нека можете да уживате во нова мека и пријатна носи искуство, совршени за зимата.Особено, тие се покажа за да се намали капка единствена на нула.Големина : 8 | Боја : Црна/a Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Толку лесно да се ужива на отворено забава.ЗАСЛУЖУВААТ ПОДОБРО ОТВОРЕНО ЗИМСКИ ЧИЗМИ.UPSOLO снег чизми доаѓа како шок со одличен квалитет, извонредна водоотпорен и мека горниот, полн крзно топла облога, издржлива против пролизгување outsoles таа карактеристика и dual-густина гума midsole и гкл да кочница, поддршка, flex, и ги натера, помагајќи ти да се напред, амортизирање и се искачи со леснотија и се одличен влечење итн.Висок влечење анти-лизга гумени outsole за оптимална потпора во влажни или стрмни услови и други терени.

Параметри на производот