.

Песар Кутија - Дискретна Песар за Чување Сад со Vented капак и Лични Лубрикант Клип

Песар Кутија - Дискретна Песар за Чување Сад со Vented капак и Лични Лубрикант Клип

DEN 504.00

Тековен
Во магацинот.

Дискретна песар складирање.Vented капак овозможува за воздух за сушење вашиот песар.Внатрешни клипови одржува лични лубрикант пакети.Димензии дозволи за повеќето отстранлив pessaries.На песар складирање кутија е дизајниран за начин на живот компатибилност.Отвори на капакот дозволи за дискретна сушење на вашиот песар по чистењето.Внатрешната клип одржува лични лубрикант пакети за кога сте во движење.Кутија одговара на повеќето отстранлив pessaries.Тоа е случај, можете да дискретно место твоите Песар.На Песар кутија е произведен во САД во Ванкувер, Вашингтон.Нашите производителот гордее себеси на извори нивните пластика од САД врз основа компании.Материјал кој се користи за производство на кутијата е висока густина Полиетилен, еден од најпознатите високо рециклираната пластика.Оваа пластика е машина за миење садови безбедно и на храната на безбедни квалитет.Боја - Виолетова Димензии - 4 1/2" x 4 1/2" x 1 1/4" Патент #879,461.

Параметри на производот