.

Работи Мобилен Телефон Држач за iPhone 11, X, Xs, 8, 7, 6, 6S, Samsung Галакси S9, S8, S7, S6, Edge, Плус & LG, Huawei, Google, Sony - Отпорен на Вода 6 инчен Armband Случај со LED за Водење на Armband

Работи Мобилен Телефон Држач за iPhone 11, X, Xs, 8, 7, 6, 6S, Samsung Галакси S9, S8, S7, S6, Edge, Плус &

DEN 1720.80

Тековен
Во магацинот.

Универзална Пливање : Одговара на повеќето паметни телефони кои во рок од 6 инчи, компатибилен со i Phone X,Плус 8, 7, 7 Плус, 6 Плус, 6s плус, Samsung Галакси Забелешка 4, S6 работ плус, S6, S7, Sony Xperia Z5, Z5 работ премија, итн.На cutouts на слушалки или на полначот, исто така, им овозможи директен пристап на телефон, ужива во вашата музика додека сте во движење преку овој Armband.Целосен пристап, таен оддел продавници вашата куќа копче додека вежбате.Доаѓа со дополнителен подарок зглоб sweatbands!.Безбедна за ноќта Спортски : Пливање дизајн со безбедно рефлексивни ленти, опкружувачки исто така се опремени со 8 LED Светла(може да се контролира од страна на префрлување, со копчето ќелија,3 V), обезбедува ноќно видливост.

Параметри на производот