.

Обичај Бебе Bodysuit Верувај Ми Татко Ми е Заварчик Тато Денот на Таткото Б Смешно Памук

Обичај Бебе Bodysuit Верувај Ми Татко Ми е Заварчик Тато Денот на Таткото Б Смешно Памук

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Сите отпечатоци се внимателно изработени во нашата лабораторија во Тампа, Флорида.Ние имаме повеќе од 12 години искуство во областа на печатење индустрија за да ви нуди прекрасни детали и богата lifelike бои.CUTEST БЕБЕ ОБЛЕКА! ** Направен од висок квалитет 100% чешлани прстен откачи памук (88% памук/12% полиестер во сива бои) ** Отпорни на бебето додека да им се овозможи слободно движење ** 3 прилепува затворање да се промени бебе лесно ** Миење & фен пријателски за лесно нега ** CPSIA во согласност следење на етикетата за целосна безбедност.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ И ЗАБАВА ГРАФИКА : Ние се стави многу на мислата и време во дизајнот или нашиот бебе облека.Бебе Момче & Бебе Девојка се Смешни Бебе bodysuit Ова бебе bodysuit едно парче ќе се покаже на светот вашиот чудно е подготвен да се движат!Ништо не вели 'дека бебето има cutest облека' се допаѓа нашата памук bodysuit ГОЛЕМА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОЦИ ИДЕЈА : Незаборавно и слатки, нашиот бебе bodysuit е совршено бебе момче подароци или бебе девојка подароци за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Таткото, на Мајката Ден или било какви други прослави.Дизајнот текст гласи : верувај ми татко ми е заварчик Нашите дизајни се професионално печатени со state-of-the-art опрема гарантира нема да исчезнат или да попуштат, без крварат преку внатре да се заштити бебето е мека кожа!Нашите отпечатоци, ќе продолжи да се чувствуваат и да изгледаат одлично дури и по многу мие за многу години.НАПРАВЕНИ ЗА СЕКОЈ ПОТЕГ : Нашата родово-неутрални бебе облека функција двојно игла ребрести обврзувачки за време на круг рамо вратот, рамената, ракави и ногата отворање за најдобра издржливост при обезбедување на бебе бесплатна опсег на движење.

Параметри на производот