.

3-Pack Универзална хебрејски Тастатура Налепници, Замена на хебрејски јазик англиски Тастатура Налепници со Црна Позадина и Бели Букви на Жица/Безжична Тастатура, Се

3-Pack Универзална хебрејски Тастатура Налепници, Замена на хебрејски јазик англиски Тастатура Налепници со

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

43" (11mm х 13mm).Англиски јазик-арапски тастатура налепници.56" (180mm x 65mm).Секој Единици Големина : 0.Полна Големина : 7.ОБНОВИ ИСЛУЖЕНИ ТАСТАТУРА : Тоа е одличен начин да се ажурира вашата тастатура ислужени писмо копчињата со различни свежо нов изглед.Англиски тастатура налепници.Оваа тастатура налепници е специјално дизајниран за различни видови на тастатурата, како што се : десктоп жичен тастатура, десктоп безжична тастатура, тастатура за лаптоп, лаптоп тастатура .ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа налепница тастатура е добро прилагодени за различни јазик за комуникација, едукација или јазик самостојно учење.Англиски-француски тастатура налепници.Англиски јазик-шпански тастатура налепници.Англиски-хебрејски тастатура налепници.

Параметри на производот