.

Стихови од страна на Lennon и McCartney 5 Pack Кратко Sleeve Bodysuits

Стихови од страна на Lennon и McCartney 5 Pack Кратко Sleeve Bodysuits

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Машина За Миење.Стихови од страна на Lennon и Mc Cartney новороденче и доенче Кратко Sleeve bodysuit.Одличен пакет 5 Битлси bodysuits кој песна стиховите : Нека Биде, На Хард Ден Ноќ, Жолта Подморница, јас сум Морж и Еј Јуда.Круг на рамениците и 3-брзо затворање за полесно облекување и брз пелена промени.Совршен за роденденски подарок, секој ден се носат, празник Божиќ подарок, индексирање околу и затворен игра, бебе туш подарок и музички концерти.Машина за миење ладно, официјално лиценцирани.

Параметри на производот