.

Јапонски Овошје Смолист Бонбони од Kasugai - Lychee - 102g

Јапонски Овошје Смолист Бонбони од Kasugai - Lychee - 102g

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Вкус сензација премногу добро да верувам!.Направени со вистински овошен сок - на интензивно вкус, неверојатно мека и сочни лекување.Секој Kasugai смолист доаѓа поединечно завиткани да се печат во излив на освежувачки вкус, и прекрасен мирис.Над 10 вкусови за да се обиде и да уживаат - обидете сите нив да ги собереш вашите омилени!.За 24 смолист бонбони, увезени од Јапонија.Големина : 3.59 Унца (Пакување од 1).

Параметри на производот