.

Тетоважата се Мијат Шише - Yugui 2 парчиња Миење Шише Наводнување Алатки Економија Пластични Стискаш Шише 500ml&250mL за Медицински Етикетата

Тетоважата се Мијат Шише - Yugui 2 парчиња Миење Шише Наводнување Алатки Економија Пластични Стискаш Шише 500ml&250mL

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Исто така одговараат за чување на перење решенија и противобактериен решенија потреби.Исто така одговараат за чување на перење решенија и противобактериен решенија потреби.Тоа е многу convient и професионални.

Параметри на производот