.

Esright Електрична Енергија Лифт Стол регулируема Облегалка Троседот за Стари лица со Вибрациона Масажа и Lumbar Топлина, 3 Позиции, 2 Странични Џебови и Купот на Сопствен

Esright Електрична Енергија Лифт Стол регулируема Облегалка Троседот за Стари лица со Вибрациона Масажа и Lumbar

DEN 2234.40

Тековен
Во магацинот.

【Моќ Лифт Стол со Тивок Мотор】Esright лифт стол е придвижуван од УЛ заверена actuator дека може да им помогнам на целиот стол за да им помогне на високи застане лесно и без додавање на каков било стресот на колена и назад, и ќе може да се прилагоди на лифт или полулегнал позиција(reclines до 145°) сакате со 2 копчиња на стол. 【Вибрациона Масажа & Lumbar Греење】На регулируема облегалка стол доаѓа со 8 вибрациона масажа поени и lumbar греење, која е контролирана од страна на лесен далечински управувач. 【Трајни производи Текстил и Лесно да се чисти】се одликува со висок квалитет материјал за лесно чистење(само избрише со крпа) и обезбедување на вас супериорна удобност, исто така, одредени ефектот на анти-felting и анти-pilling. 【Погодно USB Полнење 】Екстра USB излез ќе ви овозможи полнење на вашите уреди време во седење или полулегнал. (Забелешка : USB порти САМО за Ниско-енергетски уреди, како што се Телефон, i Pad или Слушалките.). 【Купот на Носителите и Странични Џебови】Две купот на носителите и странични џебови за пијалоци или други мали предмети, на дофат се добар дизајн за вашата дневна употреба. 【Топло Известување】1.Испорака : Бродови во 2 кутии на истиот ден но, не може да се испорача во исто време. 2.Супер лесно собранието и трае само 10-15 минути за да заврши инсталацијата, без потребни алатки. 3.Препорачуваме висина : 5'1"-5'9". 4.Гаранција : 1 година технички гаранција за лифт моторни и челична рамка. 5.Esright поддршка : гордееме на неверојатен клиент искуство.За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот