.

Монструм Форумот Конзолни Двоен Прстен Обемот Планината | 1 инчен Дијаметар

Монструм Форумот Конзолни Двоен Прстен Обемот Планината | 1 инчен Дијаметар

DEN 263.52

Тековен
Во магацинот.

Двоен прстен обемот планината за монтажа стандард 1 инчен цевка пушка домет.Месеци да било рамно врвот Picatinny железнички опремени пушка. 2 инчи напред екстензија овозможува дополнителна флексибилност за оптимални око олеснување и снимање позиција.Лесни 6061 одделение алуминиумска конструкција.Сите Монструм Тактички оптика месеци доаѓаат со доживотна гаранција.

Параметри на производот