.

ХЕМИЈА НАУКА INC CS-C0159110 Кондензаторот Запад, 19/22 Заеднички, Јакна Должина 110 mm

ХЕМИЈА НАУКА INC CS-C0159110 Кондензаторот Запад, 19/22 Заеднички, Јакна Должина 110 mm

DEN 718.56

Тековен
Во магацинот.

110mm Должина е од јакна. 19/22 Заеднички.Висока ефикасност за ладење.Земја на потекло : Индија.Со тесни цевка простор за висока ефикасност за ладење., TLG CS-C0159110 Кондензаторот Запад, 19/22 заеднички, Јакна 110mm Должина.

Параметри на производот