.

4 Пакет Дрвени Леб Пекарница Екранот Полица - Slatted - 20D x 48W, Одговара на Повеќето Гондола Слотови од Madix, Lozier и Другите

4 Пакет Дрвени Леб Пекарница Екранот Полица - Slatted - 20D x 48W, Одговара на Повеќето Гондола Слотови од Madix,

DEN 585.60

Тековен
Во магацинот.

4 ПАКЕТ ДРВО ПЕКАРНИЦА ПОЛИЦИТЕ.Дизајн свој природен изглед на мало точка на купување екранот за свежо печен леб, крофни или колачи со овој сестран дрво екранот полица.Ова дрво пекарница екранот полица може да се користи во повеќето стандардни гондола shelving или продавница shelving.Ова дрво гондола полица е произведен со други борови дрва slats инспириран од гроздобер леб ладење полици.Оваа полица има 100% блек метал substructure за сила.Дрво е недовршена (unstained).На метал и дрво продавница екранот мерки 48"W x 20"D x 4"H (дрво трим мерки 48"W x 3"H).На полицата може да се вметнат во гондола uprights во ниту еден стан или 17 степени аглеста надолу позиција.Ова мало дисплеј управување ќе работи со стандардни гондола shelving from Lozier, Madix и други.

Параметри на производот