.

Загреан Пешкир Потоплите Ѕид Монтирани, 4 Греење Барови Топла Електрични Крпа Потоплите, за Бања Нерѓосувачки Челик Крпа Сушење Багажник,Приклучок во

Загреан Пешкир Потоплите Ѕид Монтирани, 4 Греење Барови Топла Електрични Крпа Потоплите, за Бања Нерѓосувачки

DEN 1670.40

Тековен
Во магацинот.

Вграден тајмер со LED индикатор : Нема потреба да се погледне повеќе за крпа грејач управување со тајмер.Овој производ има вграден тајмер со 3 начини : /ИСКЛУЧУВАЊЕ, 1h или 2h со led индикатори.Луксузен 4-пол дизајн : електрични крпа рек карактеристики 4 трајни плоштадот барови кои се дистрибуираат топлинска рамномерно да се загрее вашиот живот, со чист, модерен дизајн совршен за бањи во влажни временски услови и места.Не само што се загрее вашиот крпи, тоа двојки како облека, фен.Таа дури и ја исполнува вашата соба со топлина.Енергетски ефикасни : ова електрична крпа решетката има 68 watts на топлинска енергија и може да се постигне постојана температура од 131°F 10 минути.Енергетски ефикасни, стилски и практични крпа рек карактеристики на линеарен дизајн за лесно крпа виси.Ѕид-монтирани загреан пешкир рек : Електрични загреан пешкир рек карактеристики ѕид-монтирани дизајн кој ги комбинира сушење и виси функции 2 во 1 и се зголемува вашиот простор за заштеди.Лесен за инсталација : Plug и Hardwired опции.Мазна сребрен финиш за лесно чистење.Сите потребни хардвер и алатки се вклучени во пакетот за лесна инсталација.Нашиот искусен услуги на клиентите тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Параметри на производот