.

JC ДОМА Palomino Електрична Енергија Лифт регулируема Облегалка Чаир, Троседот со 8 точка Масажа и Lumbar греење, подложка за нозе Прилагодливи за Стари лица ,Тен

JC ДОМА Palomino Електрична Енергија Лифт регулируема Облегалка Чаир, Троседот со 8 точка Масажа и Lumbar греење,

DEN 4799.76

Тековен
Во магацинот.

Моќ лифт механизам им помогне на високи застане лесно и без додавање на стрес на грб или нозе, непречено да се прилагоди да се укине или полулегнал позиција сакате со притискање на две копчиња.Станува збор 8 vibrating поени околу стол и 1 lumbar греење точка, 9 режими се достапни.Иверица рамка за долгорочната сила, зелена и безбедна;.Кожа како ткаенина нуди breathability на ткаенини со чувство-добар допир.Регулируема облегалка мерки околу 32.6 од 37.4 од 41.3 инчи (Dxšxv).Лифт стол е придвижуван уред кој изгледа како конвенционалните регулируема облегалка, тоа може да се користи во исправена позиција, или reclined со само допир на копче.Тоа е идеално решение за секој кој има за мобилност прашања или опоравува од операцијата, како и луѓе со хронична болка во грбот кои не можат да се чувствуваме удобно во типичен стол.

Параметри на производот