.

Гранит Мат Печат Текстурирање На Кожата Чеша Шема Камен Декоративни Бетонски Цемент Отпечаток Текстура Печат Мат Печат Полиуретан

Гранит Мат Печат Текстурирање На Кожата Чеша Шема Камен Декоративни Бетонски Цемент Отпечаток Текстура Печат

DEN 1656.00

Тековен
Во магацинот.

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.НАПРАВЕНИ ОД ВИСОКО-КВАЛИТЕТ АВСТРАЛИСКАТА ПОЛИУРЕТАН.ТИЕ НЕ БАРААТ СКАПИ ОСЛОБОДУВАЊЕ НА МАСНОТИИ.УНИКАТЕН DESIGNE.ЦЕНИ ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ.Форма полиуретан, за вертикална и хоризонтална bakes.Употребата на нашите флексибилни полиуретан марки обезбедува висок квалитет на печатење на бетон, гипс и цемент малтери, лепила и китови, и двете вертикални и хоризонтални површини!Нашата компанија произведува високо-квалитетни полиуретан калапи за груба камен.Полиуретански само ERACAST - Австралиската полиуретан.Eracast - е високо квалитетна полиуретански еластомер, кој има исклучителни перформанси на затегнувачка цврстина, издолжување, и хемиска отпорност.Марк полиуретан ERACAST Боја проѕирен килибар Цврстина Брегот На Форми и ги исполнуваат сите потребни услови : отпорност на алкални решенија; отпорност на абење; еластичност; висока отпорност на кинење; неограничена употреба.Do it yourself - можете да го направите тоа !!!.

Параметри на производот