.

DENY Кулер за Безбедност Капак Заклучување Одговара на YETI Тундра 35,45,65 qt Ладилници

DENY Кулер за Безбедност Капак Заклучување Одговара на YETI Тундра 35,45,65 qt Ладилници

DEN 1799.76

Тековен
Во магацинот.

СУПЕР ТЕШКА ДИЗАЈН : Направен само за YETI Тундра 35,45,65 qt Ладилници!.АНТИ-СÈ : Иако за правни причини не може да се каже дека тоа не може да се намали или украдени, но тоа е толку блиску како што може да се добие и далеку подобри од било кој друг заклучување на пазарот!.СИТЕ НЕРЃОСУВАЧКИ : создаваме 304 од не ' Рѓосувачки Челик!.PUPOSE ИЗГРАДЕН : НЕГИРААТ гради заклучување за да ја outlast вашиот кулер!.БЕЗБЕДЕН ВАШИОТ СКАПОЦЕН ТОВАР : Она што може да биде!.На НЕГИРААТ Lid Lock е единствена цел-изградена заклучување направени само за YETI Тундра 35, 45, 65qt ладилници.Bearproof..не направите ова правда!Тоа е лесно да се задржи мечка надвор..НЕГИРААТ држи КРАДЦИ надвор!Answer : ___________________________ Note : Lid Lock не е компатибилен со RTIC и голем број на други ладилници.Ве молиме контактирајте ја НЕГИРААТ поддршка за повеќе информации.

Параметри на производот