.

Поп Теми Америка Реган Земја Роналд Реган Кампања Бебе Бебе Момче Девојка Bodysuit

Поп Теми Америка Реган Земја Роналд Реган Кампања Бебе Бебе Момче Девојка Bodysuit

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Иконскиот сликата на Претседателот Реган во каубојска шапка кој беше опремен во неговата 1980 кампања.Тоа утро во Америка.Екипажот вратот bodysuit.Snap crotch.Премија, претходно shrunk, памук бебе bodysuits направени со мека, прстен-откачи памук за tshirt удобност на деликатни новороденче кожата.Едно парче бебе облека на располагање во бебе сина, розова, сива, црна и бела во 6 M, 12 M, 18 МИЛИОНИ и 24 M големини.Бебе bodysuits за девојки и момчиња се кратки ракави стил со круг на рамо.Сите мастило, влакна, етикети и сврзувачки елементи биле точно тестирани за безбедност и влијанието врз животната средина и се овластени СТАНДАРД 100 од OEKO-TEX.Во потрага по кул бебе подароци?Симпатична бебе bodysuits се најдобри бебе туш подароци за момчиња и девојчиња.Единствена новина печати едно парче бебе облека се смешни и симпатична Божиќ, раѓањето соопштенија, 1-от роденден подароци, или да се додаде за да подарок регистар премногу!Не?т заборавајте за 2 бебето подароци или 3-то или 4 - прифатлива бебе облека го слават секое ново доаѓање без случува overboard.Со гордост печатени и испраќаат во Остин, соединетите американски држави на САД.Премиум објект е дизајнирана и отпечатена со гордост во САД!.

Параметри на производот