.

Јога Никне Bodysuit 2-Пакет

Јога Никне Bodysuit 2-Пакет

DEN 204.72

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење. 5 Ракави Bodysuits.Супер Мека Памучна.Предвремени затворање за лесно пелена промени.Prefect за Потопло Време.Машина Перат.Јога Никне карактеристики забава, удобно атлетик носат со живописни бои и разиграни модели.Оваа симпатична 2pk bodysuit сет карактеристики мека, растеглив, 100% памук ткаенини кои се сигурни да остане во чекор со вашите активни малку никне.Достапен во големини до 12 месеци!Љубовта на овие bodysuits?Меша и натпревар дополнителни облека од нашите координирање Желка Колекција!Од среќен бебе ви ги поставуваат секој ден авантури, да расте, да се релаксираат & бидат среќни, со Јога Никне!.

Параметри на производот