.

Флеш Мебел во Собата на 2 Sawyer Модерна 2-Slat Назад Adirondack Столици - Сина Сите Временски услови Поли Смола Дневна Столици

Флеш Мебел во Собата на 2 Sawyer Модерна 2-Slat Назад Adirondack Столици - Сина Сите Временски услови Поли Смола

DEN 11999.76

Тековен
Во магацинот.

Дајте му на вашиот патио, дек, или тремот дотерување со модерен дизајн на овие широк slat назад Adirondack столици; држи до 350 кг.да се приспособат на повеќето корисници.ДРВО се ПОГЛЕДНЕ : Полиестерски смоли состав имитирање на изгледот на дрво, без одржување, нема да чип, кора, или splinter.ИСКЛУЧИТЕЛНА УДОБНОСТ : Поддршка за dual slat назад дизајн, чудни седиште за полулегнал; рационализација на оружје ублажување на притисокот од вратот и рамениците.ДОЛГА-ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : 'Рѓа отпорни нерѓосувачки челик, метални навртки; УВ третирани за да се спречи исчезнува; Ѕ собранието и вклучени алатки за брз собранието.ПРОИЗВОД МЕРЕЊА : Вкупната Големина : 30.5"W x 37.5"D x 39.5"H; Седиште Големина : 20.25"W x 19.5"D x 14.75"H; Назад Големина : 18.25"W x 32.5"H; Арм Големина : 22"H од подот; 7.5"H од седиштето.Боја : Морнарица | Големина : 2 Pack | Стил : Модерна.

Параметри на производот