.

Garmin Црвено nüvi 205W 4,3-Инчен Преносни GPS Navigator

Garmin Црвено nüvi 205W 4,3-Инчен Преносни GPS Navigator

DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

High-sensitivity GPS ресивер.Светла 4,3-Инчен дијагонала WQVGA TFT колор дисплејот со бела светлина.Лесен-за-користење екран осетлив на допир интерфејс.Претходно вчитани со Градот Navigator.Вклучува детални мапи на долниот 48 држави плус Хаваи и порторико.Пакувањето На Производот : Стандард Пакување.

Параметри на производот