.

Стакло Око Dropper Шише - 1/6 ОЗ 5ml рачно изработени Droppers за Етерични Масла, Парфеми, се Соочуваат со Серуми, Течности, Leakproof Патување Шишиња со Етикети, Јасно, 6pcs

Стакло Око Dropper Шише - 1/6 ОЗ 5ml рачно изработени Droppers за Етерични Масла, Парфеми, се Соочуваат со Серуми,

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

6 Компјутери шишиња со droppers, и црни капи што е доволно за да продавница етерични масла, парфеми или на други течности. 8 компјутери слободни labels ќе ви помогне лесно да се идентификуваат на течности во стакло dropper шишиња aviod хаос.Штити од штетните UV зраци и да се заштити вашите чувствителни етерични масла од брз volatilization и тие го блокираат светлината за да се избегне светлина деградација на производот.Капацитет : 1/6 оз(5ml).Совршена големина за вашиот парфем, етерични масла.лесно се носат во вашата чанта или шминка торба да се земе за патување или излет.Безбедна & течење-доказ, шраф тема заврши шише устата е исти со црна капа, која одговара на цврсто и да спречи било каква течност истекување.Обновливи и издржливи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако примите нашите производи со било каква штета.Моделот Име : 1/6 оз(5ml).

Параметри на производот