.

Моќ Лифт регулируема Облегалка со Масажа и Вибрациите Електрични регулируема Облегалка Стол за Масажа Троседот Микрофибер Материјал Дневна Соба Стол со Страничн?

Моќ Лифт регулируема Облегалка со Масажа и Вибрациите Електрични регулируема Облегалка Стол за Масажа Троседот

DEN 7679.76

Тековен
Во магацинот.

МАСАЖА ФУНКЦИЈА : 4 различни начини на задоволување на вашите побарувачката на различни масажа.За над 100 години, Safavieh е изработката килими од највисок квалитет и неверојатен стил.Нашиот широк спектар на осветлување опции се сигурни да се донесе на совршен стил и амбиент во вашиот дом.

Параметри на производот