.

Плоштад СТП Кожа Ткиво Кутија со Капак за Бања,Спални соби,Канцеларија Клупи,Ноќни Маси,Суета Countertop,Автомобили Muti Цел Ткиво Кутија Носител(Бела)

Плоштад СТП Кожа Ткиво Кутија со Капак за Бања,Спални соби,Канцеларија Клупи,Ноќни Маси,Суета Countertop,Автомобили

DEN 1687.20

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Направен од висок квалитет на СТП кожа, анти-носат и водоотпорен, трајни производи за години на употреба.Едноставен и Елегантен : Нашата СТП кожа ткиво кутија корица е чиста во боја и квадратни во форма, едноставна и модерна, добро за спална или во дневна соба оркестарот.Лесно да се Рефил/Store/Чистење : Отворена дното овозможи на лесен и удобен замена на нови салфетка/ткиво, едноставна и заштеда на време.Тоа може да биде укината и вратена во нејзината првобитна форма кога се користат,лесно може да се чистат со влажна крпа.Мека Rissue Диспензерот : Мека СТП материјал и парична казна изработка остави без burrs или остар раб на ткиво случај, предизвикувајќи без гребнатини или крши на вашиот ткиво.Поле на Примена : големината е 5 "Х5 "Х5", погодни за повеќето ролна хартија и мали еднострани extrative ткива.Може да се користи на крајот на маси, ноќ стои, countertops, vanities; спални соби, дневни соби, бањи, кујни, канцеларии, ресторани,автомобил и повеќе места.

Параметри на производот