.

Знамето Со Трактор Патриотски Земјоделец T-Shirt

Знамето Со Трактор Патриотски Земјоделец T-Shirt

DEN 2248.80

Тековен
Во магацинот.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Знаме Патриотски Земјоделец Дизајн Со Трактор.Дали сте земјоделец?Поминуваат долги дена работи и plowing полиња во вашиот трактор?Можеби дури и да има плашилото, син или ќерка помагање на работа?Дали ќе расте пченка, пченица, памук, соја или друга култура, оваа е за вас!Го прави голем земјоделец подарок!.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Параметри на производот