.

Портокал Спорт Тренингот Работи Салата за Вежбање Активно Armband за Еден Плус 6, OnePlus 5T, Еден Плус 5

Портокал Спорт Тренингот Работи Салата за Вежбање Активно Armband за Еден Плус 6, OnePlus 5T, Еден Плус 5

DEN 832.80

Тековен
Во магацинот.

Двојно обложени Neoprene изградба заедно со пот-доказ поставата обезбедува ненадмината влага заштита и удобно носење.Кристално јасна екран на допир лице ви овозможува да пристапите на вашите уреди карактеристики со јасност и леснотија.Пот-доказ пластични внатрешни држи вода подалеку од внатрешните компоненти.Вклучени extender парче обезбедува компатибилност за промена на големина и голем biceps, кука и јамка ткаенина здрав обезбедува сигурна анти-се лизга на зафат.Мобилен телефон оддел мерки "5.35" x 2.77" x 0.45" Armband рака должина мерки : 10.5" да 12.5" без extender, и 15" да 19.5" со extender во прилог.

Параметри на производот