.

Рона Mens 7 Тренингот Гуру Краток | Влага-Wicking, Брзо Сушење, Атлетик Четири-Насочно Водат Перформанси

Рона Mens 7 Тренингот Гуру Краток | Влага-Wicking, Брзо Сушење, Атлетик Четири-Насочно Водат Перформанси

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Моделот е 6' 2" и носи големина Медиум.Струење е од суштинско значење за време на вашиот тренингот.Gusset да им овозможи на дишење соба, подобрување на формата, и да се обезбеди засилување.Високо Квалитетен Материјал и Издржливи Нашите Гуру шорцеви се направени од супер дише, лесни, најлон ткаенина.Ние разбираме дека за да можете да ги остварите вашите фитнес цели, треба шорцеви дека нема да се одржи назад.АКТИВНОСТ : Остане удобно за интензивна внатрешна и надворешна обуки, или околу куќата.Има вентилација во текот на шорцеви ослободува топлина за време на висок интензитет на тренингот.Рона Мисијата Ние инженер тренингот облека и фитнес облека специјално за мажи.Ние сме посветени да го сториле.На решетката медиуми џеб внатрешноста на правото пред џеб и скриена страна патент џеб да задржи вашите лични предмети сигурна и безбедна.Нашата цел е да ви помогне да изгледаат и се чувствуваат подобро, така што ќе се претстават подобро.Две предни странични џебови.Што симболизира единство и дека заедно сме посилни.Два странични џебови, безбедна media/телефон џеб и левата страна скриен патент џеб.Станот-заклучување на шевовите за chafe слободни перформанси.

Параметри на производот