.

Plasticplace 55-60 Галон Ѓубре Кеси │ 1.5 Мили │ Црна Тешки Ѓубре Може да Облоги │Ролни │ 38 x 58 (100 Count)

Plasticplace 55-60 Галон Ѓубре Кеси │ 1.5 Мили │ Црна Тешки Ѓубре Може да Облоги │Ролни │ 38 x 58 (100 Count)

DEN 917.76

Тековен
Во магацинот.

МУЛТИ УПОТРЕБА - Употреба на овие силни кеси во магацин, кујната или дворот.Со голем 55-60 литри капацитет, тие можат да носат носивост до 90 кг.ВИСТИНСКИ КОЛОСЕК - 1.5 МИЛИ - На еластичен ниска густина пластични материјали се обезбедува доволно пункција отпор.ГОЛЕМИНА - 38"W x 58"h.Кесите мора ѕвезда печат што им овозможува да се одржи многу тешки или влажни ѓубре и лесно да се придржува кон било која големина ѓубре може со леснотија.Кеси дојде на coreless ролни (100 Count).НЕМА СОЛЗИ, ПРОТЕКУВАЊЕ - Ѓубре торба лагер е издржлив и со цел да се одржи најтешките ѓубре со апсолутно без солзи или протекување.Произведено ВО САД - Купување на нашите кеси со доверба.Овие квалитетни црни кеси за отпадоци биле со гордост се направени во САД, на строгите спецификации, за да се исполнат нашите високи стандарди.

Параметри на производот