.

Американски Облека на Жените Стандард Најлон Tricot Високо-Намалување Ракави Еден-Парче

Американски Облека на Жените Стандард Најлон Tricot Високо-Намалување Ракави Еден-Парче

DEN 1101.60

Тековен
Во магацинот.

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Опремени.Слаби резервоарот ремени.Ниска се намали.Отворете страни и високо сече нозе.Стил RNT68 NW.Иконскиот Високо Сече Костим за капење, а едно парче направени со нашите Најлон Tricot : непречено, еластичен, сјајна ткаенина со мека рака се чувствуваат.Карактеристики ниска се намали, слаби ремени, отворете страни и високо сече нозе.American Apparel е исконски бренд, со уникатна историја и посебна култура која има стекнато жестоко се лојални купувачи по и огромна глобален бренд на свеста.Ние се познати за промовирање на вклученост, индивидуалност, разновидност, автентичноста, и природна убавина.Ние го прифаќаат она што го прави нашите клиенти уникатен; проширување и редефинирање на традиционалните поими за убавина.

Параметри на производот